Barutçular Kız Yurdu

HİZMETLERİMİZ

ÖNCE GÜVENLİK
Barutçular Kız Yurdu olarak kızlarını bize emanet eden velilerin gözlerinin arkada kalmaması için yoğun çaba harcıyoruz.

4 tarafı kapalı binamızın çevresini ve bina içindeki toplu kullanım alanlarını 7 gün 24 saat güvenlik kameralarıyla izliyor, kayıt altına alıyoruz.

Binamızın bulunduğu mahalle, Karapınar' ın seçkin kesiminin ikamet ettiği sakin, nezih, huzurlu ve güvenli bir mahalledir. Artık gözünüz arkada kalmayacak.

 

 

 

 

TEMİZLİK VE ÇAMAŞIR
Yurdumuzda kızlarımızın temiz, hijyenik ve güler yüzlü bir ortamda konaklaması için personelimiz aralıksız bir şekilde çalışmaktadır.

Pırıl pırıl banyolar, tertemiz dinlenme ve etüt odası.

 Ayrıca öğrencilerimiz çamaşır makinesi ve ütü masası hizmetinden de faydalanabilirler.

 

 

 

 


 

 

YÜKSEK HIZDA SINIRSIZ INTERNET
Çağımızda öğrencilerin kişisel gelişimi açısından vazgeçilemez bir unsur olan internet, "Barutçular Kız Yurdu"nda gerek öğrencilerin kendi laptoplarına, gerekse bilgisayar odamızdaki bilgisayarlara sağlanan geniş bant yüksek hızlı sınırsız ADSL Wireless vasıtasıyla güvenli ve sorunsuz bir şekilde sağlanmaktadır.

Yurdumuzda sağladığımız bu hizmet sayesinde öğrencilerimizin belirli saatlerde eğitimine katkıda bulunmakla birlikte öğrencilerimiz, siz değerli velilerimizle de webcam üzerinden görüntülü görüşme yapabilmekte, çocuklarınızla hasret giderebilmektesiniz
.

 

 


 

 

 

DİĞER BAŞLICA HİZMETLERİMİZ
24 Saat Üst Seviyede Güvenlik Sistemi(Güvenlik Kameraları, Yangın Detektörleri...)
7/24 Sıcak Su
Yüksek Hızlı Kablosuz Internet
Rutin Temizlik

Copyright © 2006 - 2011 barutcularkizyurdu.com